تباه سازی سلامتی مردم با ارسال پارازیت های ماهواره ای از سوی نهادهای نظامی

نگارش:  الهام. خ / سمیرا. ق

 

با این مقاله قصد پرده برداری از یک حقیقت بزرگ و فاجعه انسانی داریم. ما محققان، چندی بود که روی علل ایجاد سقط جنین مکرر تحقیق کردیم و در طول این تحقیقات متوجه شدیم بسیاری از این زوجین بدون هیچ علت شناخته شده ای پزشکی، به این سندرم مبتلا هستند. این موضوع باعث شد تا برای یافتن علت آن تحقیقاتمان را در این زمینه بیشتر کنیم و عوامل محیطی هم که در مراجع علمی مطرح شده اند، را مورد بررسی قرار دهیم. cropped-dna-719pxیکی از این عوامل امواج فوق رادیویی و پارازیت های کورکنندۀ برنامه های ماهواره ای است و از آنجایی که بحث تاثیر پارازیت های ماهواره ای بر روی سلامت افراد یکی از بحث های مطرح شده در جامعه پزشکی ایران بود، به این موضوع علاقمند شدیم.

برای مقابله با امواج ماهواره ای و ایجاد پارازیت، باید امواجی مشابه اما با قدرت بیشتر که به آن آپلینک گفته می ‌شود از یک فرستنده بسوی ماهواره فرستاده ‌شود. از آنجا که ماهواره تفاوت این امواج را در نمی ‌یابد، تصمیم به برگزیدن موج قوی‌ تر می‌گیرد و بدین گونه برنامه کانال های تلویزیونی ماهواره ی مذکور دچار اختلال می ‌شود. برای تحقق این هدف، امواج پارازیتی باید در محدوده فرکانس ماکرویوو (بین ۳۰۰ مگاهرتز تا ۳۰۰ گیگاهرتز) باشند. این امواج پس از نفوذ به بدن انسان گرما تولید می کنند، مانند آنچه در اجاق های مایکروویو رخ می دهد و باعث بالا رفتن درجه حرارت بدن می شود که در بسیاری از مراجع علمی این مکانیسم به عنوان مکانیسم بیماری زایی این امواج مطرح شده است. بیماری هایی که این امواج ممکن است برای انسان ایجاد کنند عبارتند از سرطان، سقط جنین، نازایی، سر درد، آریتمی قلب، تهوع و استفراغ. همچنین می تواند بر روی سیستم مغز و اعصاب و تعادل، غدد داخلی، سیستم شنوایی و پرده گوش و سیستم ایمنی بدن اثر بگذارد. اثرات متفاوت این امواج بر روی افراد مختلف ناشی از تفاوت ژنتیکی، میزان مسافت تا منبع ارسال امواج، مدت زمان در معرض این امواج بودن و شدت انرژی امواج ساطع شده می باشد.5804176968_medium

بدین ترتیب در ۴ مرکز اصلی ژنتیک ایران شروع به جمع آوری اطلاعات بیماران طی چند سال اخیر کردیم و متوجه افزایش چشمگیر تعداد این بیماران شدیم و با بررسی بیشتر اطلاعات متوجه شدیم محل سکونت این بیماران بیشتر در مناطقی است که دستگاه های ارسال این امواج وجود دارد از جمله لویزان، شهرک غرب، مرکز شهر، جام جم و تهران پارس. از میان شهرهای دیگر بیشترین مراجعه کننده به علت سقط مکرر را شهر شیراز به خود اختصاص داده بود. با پیشرفت تحقیقاتمان متوجه افزایش میزان تولد نوزادان ناهنجار و همین طور سیر صعودی شیوع سرطان کودکان به خصوص سرطان خون در این سال ها مخصوصا در این مناطق شدیم.

ارسال پارازیت های ماهواره ای یک جنایت بر علیه بشریت است که از سوی سپاه پاسداران برای جلوگیری از آگاهی مردم ایران از اخبار بدون سانسور و بی طرف ارسال می گردد.

شرم به این حکومتی که بقای خود را به سلامتی مردم کشورش ترجیح می دهد. حکومتی که حق کوچکترین اعتراضی را به مردم کشورش نمی دهد و آن را در نطفه خفه می کند.57399569 این اقدام از سوی سپاه موجب صدمات جبران ناپذیر به سلامتی مردم در زمان حال و آینده می شود و اگر این رویه ارسال پارازیت ها ادامه یابد شاهد سونامی بزرگ سرطان، سقط جنین و نازایی در سال های آینده خواهیم بود. از این رو اقدام برای ممانعت از ارسال پارازیت یک امر حیاتی است که باید با اعتراضات گسترده شهروندان به حقیقت بپیوند.

امیدواریم با چاپ این مقاله و مقالاتی از این دست در دنیای مجازی مردم ایران نسبت به این موضوع آگاهی یابند و برای سلامتی خود و عزیزانشان دست به اقدامی درست بزنند.